0907 496 190

0911 496 190

P-EČKO, s.r.o.,

Slavkovská 51,Kežmarok 060 01

E-mail:

E-mail: p-ecko@p-ecko.sk

Otvorené pondelok - piatok:

od 7.30 do 16.00 hod.

CENTRUM HYDRAULIKY A PNEUMATIKY

P-EČKO

PNEUMATICKÉ PRVKY METAL WORK


hydraulika a pneumatika

Metal Work je lídrom vo výrobe pneumatických komponentov. Výrobky zančky Metal Work patria jednoznačne do skupiny kvalitných a spoľahlivých. Napĺňajú všetky požiadavky a vysoké nároky kladené v oblasti pneumatických systémov pre utomatizáciu. Ponúkame Vám: hadice, pohony, ventily, jednotky na úpravu vzduchu, fitingy a príslušenstvo...

hydraulika a pneumatika hydraulika a pneumatika hydraulika a pneumatika hydraulika a pneumatika hydraulika a pneumatika

LISOVACIE STROJE D-HYDRO


hydraulika a pneumatika


Príďte sa presvedčiť, že modrá je dobrá. Aj my v P-ečku to vieme. ☺ Náš sortiment sme s hrdosťou rozšírili o hydraulické lisy svetoznámej fínskej značky D-Hydro. V ponuke sú lisy dielenské, hydraulické lisy na hadice s koncovkami, mobilné /tzv. ruksakové, kabelkové :) /, ako aj lisy pre sériovú výrobu, či lúpačky. Zastavte sa v P-ečku vo vašom meste a získajte pre svoje podnikanie skvelého pomocníka.
Široký sortiment výrobkov, ktoré sú vyrábané v súlade s medzinárodnými požiadavkami na kvalitu. Produkty sú vyvíjané s presným dizajnom a z materiálov najvyššej kvality, spľňajú najtvrdšie požiadavky na výkon.

hydraulika a pneumatika hydraulika a pneumatika

LISOVANIE HYDRAULICKÝCH A PNEUMATICKÝCH HADÍC, ARMOVANIE HADÍC

hydraulika a pneumatika hydraulika a pneumatika

Hadicovina a komponenty, ktoré používame pochádzajú výhradne od európskych výrobcov z dôrazom na dodržanie EN v zmysle príslušných operácii. Dôraz kladieme na pružné zareagovanie a spoľahlivé uspokojenie zákazníka v teréne, alebo priamo v areáli P-ečka k čomu slúži aj rozmerné parkovisko umožňujúce opravu priamo na ťažkom stroji, či kamióne.

Ponúkame:
- hydraulické
- cisternové
- pneumatické
- palivové
- špeciálne...
- redukcie
- spojky
- prepojky
- rýchlospojky
- zátky
- rúrky ...