0907 496 190

0911 496 190

P-EČKO, s.r.o.,

Slavkovská 51,Kežmarok 060 01

E-mail:

E-mail: p-ecko@p-ecko.sk

Otvorené pondelok - piatok:

od 7.30 do 16.00 hod.

TECHNICKÉ A KONŠTRUKČNÉ PLASTY

P-EČKO

KONŠTRUKČNÉ A TECHNICKÉ PLASTY


- Polyamid - PA
- Teflón - PTFE
- Polyacetát - POM
- Polyetylén -PE
- Ketron - PEEK
- Tecapet
- TX ...
- Plexisklo - PMMA
- Polykarbonát - PC

Ertalon, Nylatron, Ertacetal, Ertalyte, PC, Cestilene, Cesticolor, Cestidur, Cestilite, Cestitech,Celazole Vespel, Torlon, Ketron, PPSU, PEI, PVDF, Fluorosint, Semitron, ...
Pohybové položky držíme skladom dosky v rozmere 610x1000 mm a 1000x2000 mm , tyče a rúry v dĺžkach 1000 a 3000 mm, ale aj hranoly, gule, či iné tvary. Samozrejme všetky plasty režeme na mieru.
KONŠTRUKČNÉ A TECHNICKÉ PLASTY

DEKORATÍVNE PLASTY


Dekoratívne plasty alebo bezpečnostné plasty. Ich využitie je hlavne ako výplň dverí a tým nahrádzajú bežné sklá. Ich obrovskou výhodou je odolnosť voči nárazu, pri rozbití nevznikajú veľké črepiny. Črepiny majú tupé hrany, takže nie je možné porezať sa na nich. Ponúkame Vám širokú škálu rozmerov a farieb.
DEKORATÍVNE PLASTY

SENDVIČOVÉ DOSKY: VIBOND - HLINÍKOVÉ KOMPOZITNÉ DOSKY


Vibond je sendvičová doska s jadrom z polyetylénu (PE) a krycími vrstvami z hliníkových plechov o sile od 0,18mm do 0,5mm. Má veľmi nízku hmotnosť, vysokú stabilitu a vyznačuje sa výbornou odolnosťou voči poveternostným vplyvom. Vibond má dokonale hladký povrch a je teda vhodný na priamu potlač. Dá sa veľmi dobre ohýbať pomocou čiastočného frézovaná dosky. Je určený najmä pre výrobu reklamných tabúľ, informačných systémov, displejov, atík, reklamných totemov a výstavníctva.
DEKORATÍVNE PLASTY

REKLAMNÉ DOSKY


Ľahčené dosky Kapa, Masívne laminátová doska (HPL), Viboard, Vikureen, Komôrkový PP - Vikuprop, penené PVC...
DEKORATÍVNE PLASTY