REŤAZE


reťaze a kladky

Predávame valčekové reťaze, Fleyerové reťaze, puzdrové reťaze, Gallové a dopravné reťaze, reťaze špeciálne, rotary a kĺbové. Ďalej ponúkame reťaze pre pohony a dopravné systémy, ozubené kolesá.

Valčekové reťaze
Dodávame jednoradové valčekové reťaze, dvojradové valčekové reťaze, trojradové valčekové reťaze, jednoradové valčekové reťaze nerezové, jednoradové super valčekové reťaze s plôškami a reťazové kolesá pre valčekové reťaze. Reťaze sú vyrábané precízne valčekové reťaze podľa noriem DIN 8187, 8188, 8181, 8185 a ČSN02 3311.

Dopravné reťaze
Dopravné reťaze s nosnými doskami, s dutými čapmi, s nosnými doskami a dutými čapmi, redlerové dopravné reťaze, dopravné reťaze s otvormi - predĺžené alebo osadené čapmi. Dopravné reťaze sú vyrábané podľa noriem DIN 8165, DIN 8167, ISO 1977, ČSN 26 0401. Ďalej dopravné reťaze podľa starej švédskej normy SMS 1698, podľa starej švédskej normy SMS 1698 HEAVY, dopravné reťaze podľa Britskej normy BS 4116 / 4 a unášače pre dopravné reťaze - podľa továrenskej normy.

Rotary reťaze
Rotary reťaze sú vyrábané precízne rotary reťaze. Jedná sa o valčekové reťaze s lomenými článkami ROTARY - puzdrové dopravné reťaze. Rotary reťaze - podľa noriem DIN 8182 / ANSI API.

Variatorové reťaze
Tvoria skupinu špeciálnych reťazí, ktoré umožňujú prenos variabilných otáčok na konci prevodu.

Okrem bežne vyrábaných reťazí zadávame do výroby aj reťaze na mieru podľa požiadavky zákazníka podľa dodanej vzorky, alebo výkresovej dokumentácie. Ku každej reťazi sme schopní vyriešiť spojovacie články, redukčné články, unášače, adaptéry, ozubené kolesa ako polotovar, alebo finálny výrobok s rôznou povrchovou úpravou. reťaze a kladky