0907 496 190

0911 496 190

P-EČKO, s.r.o.,

Slavkovská 51,Kežmarok 060 01

E-mail:

E-mail: p-ecko@p-ecko.sk

Otvorené pondelok - piatok:

od 7.30 do 16.00 hod.

PRIEMYSELNÁ HYGIENA TORK

P-EČKO


Priemyselná hygiena Tork


PRIEMYSELNÁ HYGIENA
PRIEMYSELNÁ HYGIENA

Tork – riešenie pre akúkoľvek potrebu Tork, je opäť jediným výrobcom papierových vreckoviek, ktorý figuruje v najnovšom rebríčku 100 spoločností s najlepšou politikou trvalo udržateľného rozvoja na svete (Global 100 Most Sustainable Corporations). Kdekoľvek sa vyskytne potreba niečo utierať, čistiť alebo leštiť, je tu riešenie pod značkou Tork. Riešenie, ktoré vylepšuje hygienu a robí čistenie efektívnejším. To potom zákazníkom šetrí čas, peniaze a zabraňuje problémom. To tým pádom užívateľom prináša dobrý pocit pri práci, komfort a pohodu.
Rôzni zákazníci, rôzne potreby
Za pár rokov sme poznali, že potreby zákazníkov sa dosť podstatne líšia – v závislosti na aplikáciu, na oblasti priemyslu, na mieste, kde sa práca vykonává atď. Preto kladieme veľký dôraz na to, aby sa výrobky Tork dali použíť v prípade takmer všetkých potrieb. Systémy Tork, jednoducho povedané, zjednodušujú zákazníkom život. Ak už je to systém, ktorý použijeme na toaletách na letisku, v lakovni automobilového závodu alebo v kuchyni prvotriednej reštaurácie, vždy sa môžete spolahnúť, že pod značkou Tork dostávate to nejlepšie riešenie.
Úplná ponuka
I napriek tomu, že sme na náš široký sortiment kvalitných výrobkov velmi pyšní, riešenia Tork ponúkajú ešte viac. Koncept a hodnota našej značky ide dalej ako len k charakteristikám a parametrom výrobkov – zameriavame sa totiž na úplnú ponuku služieb. Riešenia Tork spoločne s kvalitnými Tissue výrobkami a dizajnovými zásobníkmi sú doplnené o poradenstvo a spoľahlivý servis. Systémy tak umožňujú, že každý zákazník môže najsť správnu ponuku na splnenie svojich potrieb.
Kvalitný servis sučásťou
Z pohľadu služieb s pridanou hodnotou je tu veľa príležitostí – služby zahrňujú rôzne činnosti na rôznych úrovniach, od základných tipov o hygiene po rozsiahle školenia o hygiene v zamestnaní. Jedným z príkladov je sektor zdravotníctva a potravinárstva, kde naše hygienické programy pomáhajú zlepšiť hygienu rúk na pracovisku a ukazujú, že i malé zmeny môžu mať ďalekosiahle pozitívne dôsledky.
Tork – súčásť celosvetovej skupiny SCA Group
Tork je hlavná európska značka tissue výrobkov a služieb s pridanou hodnotou pre inštitúcie a priemyselné prostredie, pre zdravotníctvo, catering a ďalšie verejné miesta. Služby a výrobky pod značkou Tork sú ponúkané divíziov Tissue Europe firmy SCA Hygiene Products, s.r.o.
Ponúkame:
- čistiace prostriedky
- obrúsky
- papiere
- dávkovače
- stojany