OLEJE A MAZIVÁ FUCHS


OLEJE A MAZIVÁ FUCHS

Mazivá zvyšujú produktivitu. Prispievajú k tomu, že si stroje, zariadenia a výrobky uchovávajú svoju hodnotu. Znižujú spotrebu energie a sú dôležitým prínosom pre ochranu životného prostredia. Príklad: viac než 150 ekologických a biologicky rýchlo odbúrateľných mazív PLANTO, z nich mnohým bolo zapožičané ekologické označenie "Modrý anjel".

OLEJE A MAZIVÁ FUCHS

Milí zákazníci, oslovte nás a spoločne navrhneme vhodné produkty riešiace problémy v súlade s Vašimi požiadavkami a zodpovedajúce Vášmu použitiu. Naši technickí a obchodní pracovníci Vám radi poskytnú podrobné informácie a pomožu pri výbere produktu pre optimálne riešenie Vašej aplikácie." Mazivá sú náš svet. Základom úspechu spoločnosti FUCHS je výskum a vývoj. Moderným výrobným zariadením z Nemecka a kompletným sortimentom mazív spĺňa spoločnosť FUCHS aj tie najnáročnejšie požiadavky zákazníkov. Disponujeme špičkovými high-tech mazivami pre svet vozidiel a pre svet priemyslu.

PREDNOSŤ ÚPLNÉHO SORTIMENTU
Spoločnosť FUCHS svojim rozsiahlym programom produktov a špeciálnym riešením šitým na mieru spĺňa požiadavky najnáročnejšieho trhu. PREDNOSŤ SILNEJ POZÍCIE NA TRHU
Spoločnosť FUCHS je celosvetovo najväčším nezávislým výrobcom mazív. PREDNOSŤ INOVATÍVNYCH TOP-PRODUKTOV
Spoločnosť FUCHS udáva tempo špičkovým výkonom. Cieľom je vedúca pozícia v technológii. Nie nadarmo je spoločnosť FUCHS napríklad najdôležitejším dodávateľom prvo-náplní v nemeckom automobilovom priemysle.

Sortiment
- Motorové oleje a mazivá
- Motocyklové oleje a mazivá
- Kovoobrábacie/Rezné kvapaliny
- Mazivá pre tvárnenie kovov
- Plastické mazivá
- Priemyselné oleje
- Protikorózne kvapaliny
- Kaliace oleje
- Sklárske mazivá
- Oleje pre chladiace zariadenia
- Biologicky odbúrateľné mazivá
- Medicinálne a technické biele oleje
- Ďalšie produkty

Motorové oleje TITAN
Kedykoľvek a kdekoľvek schádza z montážnej linky osobný, nákladný či dodávkový automobil, stavebný stroj alebo traktor, bolo pri jeho výrobe použité prinajmenšom jedno z mazív FUCHS. Ako partner pri vývoji a dodávateľ výrobcov vozidiel má FUCHS výbornú pozíciu v rámci medzinárodného automobilového priemyslu. Dôvodom je komplexné know-how koncernu FUCHS, široký sortiment produktov a predovšetkým veľká flexibilita. A to všetko zákazníci značky FUCHS oceňujú. Ako veľmi významný partner nemeckého automobilového priemyslu, FUCHS udáva krok v oblasti špičkovej výkonnosti produktov. K zaisteniu spoľahlivej prevádzky motorov, ktoré sú neustále vyvíjané a vylepšované, je potrebné využívať to najlepšie z technológie motorových olejov. Nie náhodou koncern Daimler ohodnotil spoločnosť FUCHS v dvoch po sebe nasledujúcich rokoch titulom "Top 10 Supplier". Samozrejme nielen spoľahlivosť a inovácie sú významným faktorom v tejto oblasti. Špičkové motorové oleje TITAN tiež zaručujú pokles prevádzkových nákladov vďaka zníženiu spotreby paliva i oleja a tiež tým, že umožňujú najdlhšie možné intervaly výmien olejov. Každý z nás, kto musel predčasne meniť katalyzátor alebo filter pevných častíc vo výfuku vie, že kvalita motorového oleja má veľký vplyv na životnosť týchto súčastí. High-Tech, špičkové motorové oleje FUCHS TITAN "German Technology" plne zodpovedajú požiadavkám moderných motorov: sú vysoko výkonné, extrémne zaťažiteľné, znižujú spotrebu paliva, maximálne chránia pred opotrebovaním. Normy kvality v nemeckom automobilovom priemysle sú najprísnejšie na svete. FUCHS tieto normy spĺňa a prekračuje. Na to sa môžete spoľahnúť.

ložiská a príslušenstvoOLEJE A MAZIVÁ FUCHS