Vitajte na webových stránkach spoločnosti P-ečko, s.r.o. CENTRÁLA KEŽMAROK: Slavkovská 51

CENTRUM HYDRAULIKY A PNEUMATIKY

Pneumatické prvky METAL WORK

Metal Work je lídrom vo výrobe pneumatických komponentov. Výrobky zančky Metal Work patria jednoznačne do skupiny kvalitných a spoľahlivých. Napĺňajú všetky požiadavky a vysoké nároky kladené v oblasti pneumatických systémov pre utomatizáciu. Ponúkame Vám: hadice, pohony, ventily, jednotky na úpravu vzduchu, fitingy a príslušenstvo...

lisovacie stroje D-HYDRO

FÍNSKA KVALITA SA PREDÁVA SAMA!

Príďte sa presvedčiť, že modrá je dobrá. Aj my v P-ečku to vieme. ☺ Náš sortiment sme s hrdosťou rozšírili o hydraulické lisy svetoznámej fínskej značky D-Hydro. V ponuke sú lisy dielenské, hydraulické lisy na hadice s koncovkami, mobilné /tzv. ruksakové, kabelkové :) /, ako aj lisy pre sériovú výrobu, či lúpačky. Zastavte sa v P-ečku vo vašom meste a získajte pre svoje podnikanie skvelého pomocníka.

Široký sortiment výrobkov, ktoré sú vyrábané v súlade s medzinárodnými požiadavkami na kvalitu. Produkty sú vyvíjané s presným dizajnom a z materiálov najvyššej kvality, spľňajú najtvrdšie požiadavky na výkon.


Lisovanie hydraulických a pneumatických hadíc, armovanie hadíc

Hadicovina a komponenty, ktoré používame pochádzajú výhradne od európskych výrobcov z dôrazom na dodržanie EN v zmysle príslušných operácii. Dôraz kladieme na pružné zareagovanie a spoľahlivé uspokojenie zákazníka v teréne, alebo priamo v areáli P-ečka k čomu slúži aj rozmerné parkovisko umožňujúce opravu priamo na ťažkom stroji, či kamióne.

Ponúkame:
- hydraulické
- cisternové
- pneumatické
- palivové
- špeciálne...
- redukcie
- spojky
- prepojky
- rýchlospojky
- zátky
- rúrky ...

OKRAJOM

P-ečko, s.r.o.,
VO, MO v sortimente: ložiská, hadice, armovanie koncoviek na hadice, tesniace dosky, plexisklo, polykarbonáty, konštrukčné plasty, reklamné a stavebné plasty, pertinax, textit, formátovanie materiálov, termozávesy, pl. guma, gum. výrobky.
Slavkovská 51, Kežmarok , Teplická 2180/57, Poprad,
0907 496 190

Copyright © 2017 - P-ečko