Vitajte na webových stránkach spoločnosti P-ečko, s.r.o. CENTRÁLA KEŽMAROK: Slavkovská 51

Guma, rohože a dopravné pásy

Guma

Tesniaca guma

SBR – všeobecné použitie
NBR – vysokoakostná odolná voči oleju a benzínu
PARA – vysokoakostná, elastická, výborné mechanické vlastnosti
CR-SBR – pre nenáročné aplikácie, ideálny pomer cena/výkon, stredná odolnosť proti poveternostným vplyvom
EPDM – vysokoakostná, dobrá odolnosť proti poveternostným vplyvom a ozónu, sieťovaná sírou, výborný pomer cena/výkon splňuje väčšinu noriem automob. priemyslu
CIIR – vysokokvalitná butylová pryž, vysoká tlmiaca schopnosť, nízka priesakavosť plynu, žiaruvzdorná.
Potravinárska – A618, A621, P627, E638, E628, E630.
Tesniacu gumu predávame v baloch o šírke 1200 až 1500 mm dĺžky 5m, 10m, ale podľa požiadavky aj viac. Ďalej vo formáte 1000x1000 mm, či iné rezy, výrezy a výseky.

Ryhovaná - podlahová guma
Podlahová ryhovaná guma vhodná na podlahy priemyselných budov, automobilov, na pracovné stoly, schody, chodby, výťahy ...
Grabiola

Zaujímavá podlahovina používaná hlavne v autobusoch, výťahoch, či na iných frekventovaných miestach, kde môže dôjsť k nešetrnému zaobchádzaniu. Rolky v šírke 1400-2000 mm, hrúbka 2 a 2,5 mm. Dĺžka návinu 21 a 25bm.

rohože

Priemyselné čistiace rohože

Vonkajšie pred vchody, protiúnavové k výrobným linkám, pod hospodárske zvieratá, vstupné, interiérové, s logom, popisom ba aj špeciálne do laboratórii, pred operačné sály ....

Gumené podlahy

Gumenné podlahy a doplnky

Výrobky z recyklovanej gumy majú v praxi stále širšie uplatnenie.
- detské ihriská
- prejazdy železničných koľajísk
- bezpečnostné povrchy
- parkoviská
- chodníky okolo domov
- športoviská
- podlahy ku bazénom
- gumené nárazníky, či vodiace stĺpy.
A mnoho iných zaujímavých výrobkov vo farebnom vyhotovení.

Dopravné - dopravníkové pásy

Pri navrhovaní a dodávke dopravných pásov sa opierame o dlhodobé skúsenosti získané od našich školiteľov a hlavne učiteľov - zákazníkov. Preferujeme preverené značky známe min. v Európe o čom svedčí 0% -tná reklamácia za obdobie existencie P-ečka.

PVC pásy
Jadro je spravidla vyhotovené z pevnostnej zložky olepenej z oboch strán povrchovou vrstvou podľa potreby aplikácie. Používa sa guma, silikón, koža, PVC, PU - polyuretan, PTFE

Teflón, PA - polyamid, Silónová plsť
Každý pás vieme dodať s podlepeným vodiacim profilom, povrch môže byť hladký, opatrený protišmykovou vrstvou, korčekom, lopatkami, alebo inými vodiacimi profilmi.

Gumené pásy
Gumené doprané pásy sú zložené z nosnej kostry, ktorá je chránená gumovou krycou vrstvou a ochranným okrajom. Delíme ich na gumotextilné a oceľokordové. Povrch taktiež upravujeme vodiacimi lopatkami, profilmi , či kovovým adaptérmi.

Všetky pásy môžme dodať v nespojenom stave, alebo spojené. Spoj uskutočnený kovovou rozoberateľnou spojkou, alebo lepidlom pod vysokým tlakom a teplotou.
Dopravníkové pásy dodávame rezané a spájané na mieru.
Spojky dopravníkových pásov

OKRAJOM