Vitajte na webových stránkach spoločnosti P-ečko, s.r.o. CENTRÁLA KEŽMAROK: Slavkovská 51

CENTRUM HYDRAULIKY A PNEUMATIKY

Pneumatické prvky AIGNEP

Rýchloupínací systém AIGNEP spojky pre stlačený vzduch a automatizáciu. Plastové - mosadzné - celokovové - nerezové spojky, guľové kohúty, ventily, škrtiace ventily, ofukovacia pištoľ, filtre alebo regulátory...


Pneumatické adaptéry, armatúry a spojovacie prvky John Guest

Super Speedfit Push-fit tvarovky boli špeciálne navrhnuté pre miniatúrne pneumatické aplikácie. Poskytujú rýchly a bezpečný spôsob spojovania rúrok a ponúkajú značné výhody oproti konvenčným kovaniam.


lisovacie stroje D-HYDRO

FÍNSKA KVALITA SA PREDÁVA SAMA!

Príďte sa presvedčiť, že modrá je dobrá. Aj my v P-ečku to vieme. ☺ Náš sortiment sme s hrdosťou rozšírili o hydraulické lisy svetoznámej fínskej značky D-Hydro. V ponuke sú lisy dielenské, hydraulické lisy na hadice s koncovkami, mobilné /tzv. ruksakové, kabelkové :) /, ako aj lisy pre sériovú výrobu, či lúpačky. Zastavte sa v P-ečku vo vašom meste a získajte pre svoje podnikanie skvelého pomocníka.

Široký sortiment výrobkov, ktoré sú vyrábané v súlade s medzinárodnými požiadavkami na kvalitu. Produkty sú vyvíjané s presným dizajnom a z materiálov najvyššej kvality, spľňajú najtvrdšie požiadavky na výkon.


Lisovanie hydraulických a pneumatických hadíc, armovanie hadíc

Hadicovina a komponenty, ktoré používame pochádzajú výhradne od európskych výrobcov z dôrazom na dodržanie EN v zmysle príslušných operácii. Dôraz kladieme na pružné zareagovanie a spoľahlivé uspokojenie zákazníka v teréne, alebo priamo v areáli P-ečka k čomu slúži aj rozmerné parkovisko umožňujúce opravu priamo na ťažkom stroji, či kamióne.

Ponúkame:
- hydraulické
- cisternové
- pneumatické
- palivové
- špeciálne...
- redukcie
- spojky
- prepojky
- rýchlospojky
- zátky
- rúrky ...

OKRAJOM

P-ečko, s.r.o.,
VO, MO v sortimente: ložiská, hadice, armovanie koncoviek na hadice, tesniace dosky, plexisklo, polykarbonáty, konštrukčné plasty, reklamné a stavebné plasty, pertinax, textit, formátovanie materiálov, termozávesy, pl. guma, gum. výrobky.
Slavkovská 51, Kežmarok , Hraničná 12, Poprad, Markušovská cesta 1, Spišská Nová Ves
052 452 30 65, 052 452 32 82, 0907 496 190

Copyright © 2017 - P-ečko